Ödeme ve Teslimat

Ofis Vergi Dairesi Halkalı İstanbul 

Vergi Numarası 8660377282

İstanbul Ticaret Odası Kayıt No Sicil 61229-5

- Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ile

HALK BANKASI 1337 İMSAN SANAYİ SİTESİ ŞUBESİ İSTANBUL

Hesap No : 09100210

İBAN NO: TR62 0001 2001 3370 0009 1002 10 kurumsal hesabımıza yapabilirsiniz.

***TÜM KREDİ KARTLARI GEÇERLİDİR**

- KAPIDA ÖDEME PTT KARGO GÜVENCESİYLE

101-200 TL 6.99 TL 201-500 TL 7.50 TL 1000-2000 TL 10.99 TL 2000-3000 TL 12.99 TL 3000-4000 TL 14.99 TL 4000-5000 TL 19.99 TL

Not: Fiyatlarımıza KDV dahildir.

- Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Bankaların online taksitimkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonundakredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veyastok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günüiçerisinde yapılacaktır.

Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Tanem Çarşı üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finansyetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat  durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içindebulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Ups kargofirmasıyla gönderilecektir.Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) işgünü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusundagörüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen siparişile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişinaktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sisteminikullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firmayetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunudüşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu [email protected] mail adresine göndererek bildiriniz. İLETİŞİM ve WHATSAPP HATTIMIZ : 0533 058 80 88 .Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ileilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

VAZGEÇME/İADE

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmedenönce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İadeedilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

NOT: Kişiye Özel isimli ürünlerde iade değişim yoktur.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasarile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda,ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan firmamıza ulaştırıldıktan sonra, Firmamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size ensağlıklı şekilde ulaştıracaktır.

Hatalı Ürünler

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili [email protected] adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
-->